HET AMBASSADOR-PROGRAMMA

  • De PROGRAMMA gaat over het deel uitmaken van een unieke reis samen, die van samen een merk en producten laten groeien
  • Deze JOURNEY gaat over jou die een belangrijke missie en toewijding met ons op zich neemt
  • Deze MISSIE gaat over promotie, netwerken, productontwikkeling
  • Leef een geweldig ERVARING Neem bij ons deel aan het beslissingsproces, smeed je expertise, begrijp trends en strategieën
  • Neem deel aan a DREAM, een echte kans om je vaardigheden te vergroten tot een totaal nieuwe dimensie, tot nu toe nooit gemaakt of aangeboden door andere merken
  • Geniet van tal van VOORDELEN en beloningen voor betrokkenheid
  • Last but not least, zul je deel uitmaken van een verhoging GEMEENSCHAP, meer en meer wereldwijd erkend
U LIGT ZE UNIEK, LATEN SAMEN UNIEKE ZIJN,
word lid van het programma

KRIJG IN CONTACT MET EEN AMBASSADEUR

UGLOW - LAND AMBASSADEURS'18

Christophe Blondin

Sunnyvale
Contact: christophe@uglowsport.com

Laurenti Jonathan

Genève
Contact: jonathan@uglowsport.com

Julien Yamba

Quebec Stad
Contact: julien@uglowsport.com

Brice Borin

Bali
Contact: brice@uglowsport.com

Dejan Zibert

Ljubljana
Contact: dejan@uglowsport.com

Cyril Morillo

Lourdes
Contact: c.morillo@uglowsport.com

Didier Sylvia

Sprimont
Contact: didier@uglowsport.com

Sunny Tang Chun Wai

Hong Kong Island
Contact: sunny@uglowsport.com

Adrian

Zürich
Contact: adrian@uglowsport.com

UGLOW - MASTER AMBASSADORS'18

Gilles Gabier

Altkirch
Contact: gilles@uglowsport.com

Kristell Menard Leblais

Mayotte
Contact: kristell@uglowsport.com

Pat Labarussais

Ajaccio
Contact: pat@uglowsport.com

Eric Lhomme

Méréville
Contact: eric@uglowsport.com

Laurence Caron

Aubord
Contact: laurence@uglowsport.com

Aurélie Imarre

Clermont-Ferrand
Contact: aurelie@uglowsport.com

Véronique Bazire Piron

Évrecy
Contact: veronique@uglowsport.com

Shaughnessy Bland

Lewisville
Contact: shaughnessy@uglowsport.com

Jérôme Mlt

BELLEY
Contact: jerome@uglowsport.com